Dziecko w rozwodzie. Dostrzec. Zrozumieć. Wesprzeć.”

Warsztaty dla rozwodzących się, bądź rozwiedzionych rodziców.

Nowy nabór do grupy XXVI,

Terminy spotkań: 31.08, 07.09, 14.09, 21.09, 28.09

godziny spotkań 16.30 - 20.30

Poprzez udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu psychologii i potrzeb dziecka, traum rozwodowych oraz w bloku poświęconemu lepszej komunikacji i mediacji chcemy wyposażyć rodziców w wiedzę i umiejętności, które pozwolą przeprowadzić dzieci przez proces rozpadu rodziny, mając na względzie ochronę świata dziecka

 

Na czas zajęć rodziców kierujemy do oddzielnych grup, tak, aby złe emocje nie blokowały ich uwagi, która w całości powinna być poświęcona potrzebom dziecka. Proponujemy  blok  5 spotkań po 4 godzin każde. Koszt 680 zł. Warunkiem wpisania na listę jest wpłata zaliczki 200 zł na konto Stowarzyszenia (widoczne w stopce strony) z dopiskiem: "Warsztaty DWR+imię i nazwisko"

 

Wraz z zaświadczeniem o ukończeniu warsztatów uczestnicy otrzymają wiedzę o ważnych aspektach psychologii dziecka, o przeżywaniu i konsekwencjach rozwodu. Wskażemy im także możliwości szukania wsparcia i budowania świadomego porozumienia rodziców dla zapewnienia dalszego dobrego rozwoju dziecku (materiały  informacyjne).

 

Informacja i zapisy: Agnieszka Tulin - Kardaś

Stowarzyszenie  Pelikan

Ul. Grunwaldzka 137 II p. Gdańsk Wrzeszcz,

Email -  pelikan286@wp.pl          Telefon:     503 07 44 15